Praca ,monter, pracownik produkcji, stała praca, bytom

Miejsce pracy: Bytom
Region: Śląskie
Pilnie potrzebujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy osoby na stanowisko monter.

Obowiązki:
- montowanie silniczków do małego agd .
Praca przy montażu nie wymaga doświadczenia - szkolimy w miejscu pracy.
Praca odbywa się w pozycji stojąco- chodzącej.

Oferujemy:
- umowę o pracę w systemie 3 zmianowym
- pracę w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
- bezpłatny dowóz do pracy i przywóz z pracy
- szkolenia stanowiskowe
- pracę w zgranym zespole
- ubrania pracownicze
-  dowozimy do pracy busem pracowniczym

Zapraszamy do biura Lavoro Bytom ul. Gliwicka 17 od 9.00 - 16.00
Tel. 791 108 287
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków