Praca Montaż szalunków w Brzesku

Znaleźliśmy 5 ofert

Cieśla

Dzień dobry, poszukujemy pomocnika /cieśle na Tartak w Brzesku oferujemy : umowę o prace na pełny etat praca od pn-pt : 7-15 praca w zespole wymagamy: operator maszyn tartacznych operator wielopiły obsługa pił

2024-03-21 11:07:26
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GMW SPAW
3,0
8 dni temu z lento.pl

MURARZ, CIEŚLA - całoroczna PRACA NIEMCY

Polska firma przyjmie na stałe do pracy na budowę w Niemczech osoby na stanowisko MURARZ, CIEŚLA OFERUJEMY : -Legalne zatrudnienie w Niemczech w ramach oddelegowania przez firmę polską -Umowę o pracę -Pełne ubezpieczenie w Polsce , -Atrakcyjne wynagr

2024-02-29 13:02:14
Firma Budowlana
29 dni temu z lento.pl

cieśli zatrudnię

Cieśli samodzielnych do pracy na budowie w Krakowie zatrudnię , mieszkaniówka. Więcej telefonicznie

2024-01-24 18:52:17
FRB KOR-BUD
65 dni temu z lento.pl

CIEŚLA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 39 PLN - O

2024-02-17 07:31:17
JAWOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
41 dni temu z aplikuj.pl

Cieśla

Zakres obowiązków:Wykonywanie prac ciesielskich, szalunkowych. Praca na terenie Małopolski. Transport zapewnia pracodawca (6:00 z Brzeska). Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: Mile widziane doświadczenie za

2024-02-16 18:41:08
42 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Brzesko