Praca Montaż szalunków w Białymstoku

Znaleźliśmy 4 oferty

CIEŚLA, MURARZ - Niemcy - stała praca - od 05/2022

Polska firma przyjmie na stałe do pracy na budowę w Niemczech osoby na stanowiska: CIEŚLA, Murarz Kontakt: 505 603202

2024-02-29 13:02:13
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wojdyła Nieruchomości
28 dni temu z lento.pl

Cieśla

Zakres obowiązków:praca w Białymstoku przy blokach i domkach jednorodzinnychstawka godzinowa 35 zł netto/h Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: doświadczenie jako cieśla Wynagrodzenie brutto: od 40

2024-03-12 18:41:18
WOJCIECH PIECHOWSKI
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Cieśla szalunkowy# Praca za granicą

Poszukuję podwykonawców a konkretnie cieśli szalunkowych. Budowa od podstaw apartamentów na terenie Belgii/ Knokke/ Roeselare/ Heverlee.Cieśla szalunkowy# Praca za granicąObowiązki • montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)• mo

2024-03-03 07:01:00
REGESS
25 dni temu z gowork.pl

Cieśla# Montaż paneli w systemie wentylowanym#...

Podejmiemy współprace z cieślami konstrukcyjnymi ze znajomością języka angielskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji ścian zewnętrznych, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych w systemie wentylowanym

2024-03-02 11:00:32
REGESS
26 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Białystok