Praca Montaż rusztowań w Opolu

Znaleźliśmy 5 ofert

PRACOWNIK BUDOWLANY POSZUKIWANY !!

Firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy długoterminowej: CIEŚLI MURARZY ZBROJARZY/BETONIARZY OPERATORÓW DŹWIGÓW NASZE WYMAGANIA: • min. 3- let

2024-01-30 08:08:57
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
ROSEGA
86 dni temu z lento.pl

Pracownicy budowlani Holandia

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland, poszukuje dla swoich klientów pracowników w zawodach: MURARZ / MURARZ KLINKIER MONTER PŁYT KARTONOWO- GOPSOWYCH / REGIPSIARZ TYNKARZ / SZTUKATOR MALARZ OGÓLNOBUDOWLANY / MALARZ ZEWNĘTRZNY MAL

2024-01-03 15:01:07
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Job Match Nederland
113 dni temu z lento.pl

Pracownik budowlany

Twój zakres obowiązków, Praca głównie na elewacjach z styropianu lub wełny, Stany surowe (murowanie, betonowanie) ..

2024-04-19 21:40:03
Budiluke łukasz kublin
6 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Praca na budowie przy stanach surowych otwartych. ..

2024-04-20 15:40:24
CONSTRUCT BUILDING sp. z o.o
5 dni temu z pracuj.pl

Ref pracownik budowlany

Zakres obowiązków:Proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków, analizowanie rysunków roboczych oraz ustalanie na ich podstawie zakresu robót, potrzebnych matriałów; noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;

2024-04-08 18:41:25
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Opole