PRACA : HANDLOWIEC , KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Mielec
Region: Podkarpackie
Agencja pracy Tymczasowej ROKO (nr rej 9160) zatrudni pracowników na stanowisko : HANDLOWIEC , KEY ACCOUNT MANAGER

Zakres obowiązków:
- planowanie strategiczne
- kreowanie popytu ,
- realizowanie strategii i planów sprzedażowych i marketingu,
- podnoszenie standardów w sprzedaży i marketingu
- analiza rynku ( konkurencji i trendów )
- rozwijanie i wdrażanie innowacyjnych projektów ,
- budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z kluczowymi klientami,
- obsługa bieżących klientów ,
- budowanie i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
- raportowanie działań do przełożonych

WYMAGANIA:
- prawo jazdy kat.B
- doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 3 lata ,
- znajomość j. angielskiego ( dodatkowym atutem będzie znajomość j. rosyjskiego) ,
- dobra organizacja czasy pracy,
- otwartość, komunikatywność , umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

- pracę w stabilnej , nowoczesnej firmie
- umowę o pracę ,
- stała pensja + premia uzależniona od wyników sprzedaży
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków