LAVORO sp z o.o.

tel: 791-108-287
  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Stanowisko:

    Magazynier
  • Lokalizacja:

    Siemianowice Śląskie
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-09-27

Praca handler, magazynier, praca na produkcji

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Region: Śląskie
Szukamy pracowników na stanowisko - handler (pomocnik magazyniera).

Obowiązki:
 Praca polega na transporcie gotowych materiałów metalowych oraz ich segregacji.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- premiowane wynagrodzenie, podstawa + 800 zł premii

Oczekiwania:
- sprawność fizyczna
-  orzeczenie o niepełnosprawności

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie cv z nr telefonu lub zapraszamy do naszego biura w Bytomiu ul. Gliwicka 17
tel. 791 108 287
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków