Podobne oferty pracy

Kompletowanie zamówieńNowe

pokaż opis

Poszukiwana osoba do kompletowania zamówień (słodycze) - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - praca od poniedziałku do piątku - praca w godzinach 8:00 - 16:00 Zainteresowane osoby zapraszam..

Dzisiaj z Nuzle

складской работникNowe

od 2 600 zł do 3 000 zł /mies.
Dzisiaj z Nuzle

Serwisant nagrzewnic indukcyjnych i maszyn hartowniczychNowe

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach.,.Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto 3500 - 4500 PLN Zakres obowiązków Wyksztalcenie: wyższe inżynierskie budowa maszyn; średniozaawansowana znajomość języka angielskiego; zakres obowiązków: stacjon

od 4 500 zł do 4 500 zł /mies.
Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy

Pomocnik ogrodnikaNowe

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach.,.Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto do 13,7 PLN Zakres obowiązków sadzenie roślin, przycinka krzewów, strzyżenia trawników, zakladanie trawników

Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy

Sprzątaczka z orzeczeniem- Gliwice, ul. JasnaNowe

pokaż opis

Zakład Pracy Chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Sprzątaczki Praca - Gliwice, ul. Jasna ZAKRES OBOWIĄZKÓW : • Sprzątanie pomieszczeń biurowych • Sprzątanie..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem- GliwiceNowe

pokaż opis

Zakład Pracy Chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: pracownik gospodarczyPraca - Gliwice ul. BojkowskaZAKRES OBOWIĄZKÓW :• Drobne prace gospodarcze• Doczyszczanie..

Dzisiaj z Nuzle

Gospodarczy z orzeczeniem- GliwiceNowe

pokaż opis

Zakład Pracy Chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: pracownik gospodarczyPraca - Gliwice ZAKRES OBOWIĄZKÓW :• Drobne prace gospodarcze• Doczyszczanie hali..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem - Gliwice...Nowe

pokaż opis

Probet Sp. z o. o. zatrudni chętnych do pracy na stanowisko: pracownik gospodarczy Praca w Gliwicach, ul. Bojkowska Do obowiązków pracownika będzie należało: - dbanie o czystość w obiekcie - czyszczenie..

Dzisiaj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości