Podobne oferty pracy

Sprzedawca-Lada Tradycyjna | Dragany NOWE OTWARCIE

Dragany Sprzedawca-Lada Tradycyjna | Dragany NOWE OTWARCIE - Lube

2024-03-16 17:05:06
Biedronka
13 dni temu z pracawbiedronce.pl

Sprzedawca - Kasjer | Dragany NOWE OTWARCIE

Dragany Sprzedawca - Kasjer | Dragany NOWE OTWARCIE - Lube

Biedronka

Przedstawiciel / Przedstawicielka Medyczna

Twój zakres obowiązków, budowanie wizerunku firmy i marki w środowisku medyczno – farmaceutycznym (specjalizacje: opieka paliatywna, onkologia, neurologia, reumatologia) na powierzonym terenie,, organizacja spotkań promocyjnych, konferencji..

2024-03-14 14:40:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GRUPA NEUCA
15 dni temu z pracuj.pl

Sprzedawca na telefon

Zakres obowiązków:Telefoniczna i meilowa obsługa klientów. Kontakt z klientami zagranicznymi. Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcąceJęzyki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1

2024-03-13 18:41:19
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Axtel Sp. z o.o. Sp. K
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Kasjer/sprzedawca- Tygodniówka

• Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego • Wykładanie towaru

2024-03-13 17:55:12
FALLWORK Sp. Z O. O
16 dni temu z fallwork.pl

Pracownik sklepu spożywczego - Tygodniówka

Staż z urzędu pracy Sprzedawca

Opis zadań:Sprzedaż towarów, obsługa klienta, wystawianie faktur Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: komunikatywność, umiejętność obsługi komputera Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodoweInne wyma

2024-03-05 18:41:13
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Sprzedawca – lada tradycyjna

Twój zakres obowiązków, Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży i ladzie tradycyjnej,, Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów,, Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,, Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,,..

2024-03-01 15:40:41
Umowa o pracę
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
2,9
28 dni temu z pracuj.pl

Kasjer/sprzedawca

Zakres obowiązków:sprzedaz art. alkoholowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania pożądane: Zawód: Sprzedawca* Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnySposób aplikowania:bezpoś

2024-02-28 18:41:23
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sklep markosz maryla koszałka
30 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Sprzedawca Martes Sport - umowa zlecenie

Biłgoraj

2023-12-04 15:30:06
Martes Sport
116 dni temu z martessport.com.pl