Praca fizyczna! Obsługa robota spawalniczego!

Miejsce pracy: Żagań
Region: Lubuskie

AdWork Sp. z o.o. (Kraz 18388)
z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje dla jednego z naszych klientów w
niemczech pracowników na stanowisko

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Miejsce pracy: OKOLICE COTTBUS

Liczba osób: 3 osoby

Data rozpoczęcia: 23.04.2018

Zakres obowiązków:

- spawanie elementów za pomocą robota spawalniczego,

- przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Wymagania:

- siła fizyczna,

- mile widziane doświadczenie w obsłudze robota spawalniczego,

- podstawowe uprawnienia – metoda MAG,

- prawo jazdy kat. B i własny samochód,

- solidne podstawy języka niemieckiego,

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,

- wynagrodzenie 11,5euro netto/h,

- bezpłatne zakwaterowanie,

- praca akordowa na 3 zmiany.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aplikacji na
adres mailowy rekrutacja@adwork.com.pl
w tytule wpisując OPERATOR ROBOTA, tel. +48 576563468

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków