Dodaj za darmo ofertę ›
zaloguj|załóż konto
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
Wyszukiwarka

Praca fizyczna Sopot

  • Kasjer/ka Gdańsk - Morena (zmiany nocne)
    InterKadra Sp. z o.o. Gdańsk, Pomorskie
    Obowiązki: Praca przy obsłudze kasy fiskalnej Obsługa Klienta   Wybranym kandydatom oferujemy: Umowa cywilno - prawną, podpisywana z InterKadra Bezpłatne...
    Oferta sponsorowana od infopraca.pl 2014-09-17 - miesiąc temu
  • Kasjer - Gdańsk Osowa
    Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :   Personel Kasowy   Miejsce pracy: Gdańsk Osowa     Oferujemy pracę na stanowisku kasjera...
    Oferta sponsorowana od infopraca.pl 2014-09-02 - miesiąc temu
  • Kasjer/ka Gdańsk ul. Opolska
    Obowiązki: - Praca przy obsłudze kasy fiskalnej - Obsługa Klienta - Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie - Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy...
  • Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i zasilających
    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:.
    Oferta sponsorowana od infopraca.pl 2014-09-18 - miesiąc temu
  • Kasjer biletowy
    Wymagania:Wykształcenie: średnie / wyższeBiegła obsługa komputeraObsługa kasy fiskalnejZnajomość języka angielskiegoDoświadczenie handlowe (praca.
    Oferta sponsorowana od pracuj.pl 2014-09-26 - 3 tygodnie temu
Prześlij do nas swoją opinie o Nuzle.pl

Dziękujemy! Twoja uwaga została wysłana.