Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Sprzedawca

Opis stanowiska Zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta. Sprzedaż naszych produktów. Dbanie o ekspozycję towaru. Utrzymywanie standardu ekspozycji. Budowanie pozytywnego wizerunku marki

2024-03-08 14:00:56
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
21 dni temu z praca.pl

Kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: [Inne] : - okres próbny – 3 miesiące- zatru

2024-03-28 18:41:42
od 4360 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DINO POLSKA S.A
4,1
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCAec150442-f494-4f58-8484-cb4fc544cceaObowiązki Twoim głównym zadaniem będzie obsługa KlientaPracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówkiWykładaniem towarów na półkiUtrzymaniem estetycznego wyglądu sklepuDbaniem o dobrą atmosferę w Two

2024-03-28 11:00:31
NETTO SP. Z O. O
Wczoraj z gowork.pl

Sprzedawca

Zakres obowiązków:- obsługa klientów na sali sprzedaży,- obsługa klientów na kasie,- odpowiedzialność za powierzoną gotówkę do rozliczenia,- wykładnie towaru na półki,- czynności porządkowe i czystościowe na sali sprzedaży i zapleczu,- dbanie o zacho

2024-03-12 18:41:25
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Policach

2024-03-08 18:41:31
4,1
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Sprzedawca - Kasjer I Załom

Załom Sprzedawca - Kasjer I Załom - ZP, 70-896

2024-03-06 17:05:07
Biedronka
23 dni temu z pracawbiedronce.pl

Sprzedawca – Kasjer I Załom

Twój zakres obowiązków, Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży., Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów., Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru., Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń..

2024-03-06 10:40:31
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
2,9
23 dni temu z pracuj.pl

Sprzedawca/Kasjer, ul. Wolińska 11

Oczekujemy: znajomości podstawowych zasad obsługi klienta energicznej i przyjaznej osobowości sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad

2024-01-26 17:03:04
Kaufland
63 dni temu z jobs.kaufland.com

Sprzedawca/Kasjer

2023-11-29 17:03:01
Kaufland
121 dni temu z jobs.kaufland.com