Praca dorywcza dla studentów! Blisko uczelni!

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
STANOWISKO: KONSULTANT/DORADCA KLIENTA
LOKALIZACJA: ul. Kuźnicza 10, Wrocław (blisko różnych uczelni, idealnie dla studentów!)


Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa posprzedażowa klientów firmy Energa. Wyjaśnienie kwoty salda, odblokowanie konta internetowego w systemie - to będą Twoje wyzwania :)


Wszystkiego Cię nauczymy na szkoleniu - od poniedziałku do soboty między 9, a 17 poznasz wszelkie tajniki naszej pracy i dowiesz się, jak rozmawiać z naszymi Klientami :)

Po ukończeniu szkolenia wybieraj dowolne godziny pracy między 7, a 22, pracuj w młodym i wesołym zespole i łącz karierę z nauką :)
Zarabiaj 13 zł brutto lub powiększ swoje zarobki do 14zł/h i zdobądź premię stażową! Do tego zgarnij kartę a'la Multisport i ubezpieczenie grupowe :)
Aplikuj! Kontaktujemy się z każdym kandydatem!

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Administratorem danych jest Asistnet Work Group z siedzibą w Wrocław 51-131, Żmigrodzka 244. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Aplikuj na stanowisko:
Praca dorywcza dla studentów! Blisko uczelni!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości