Podobne oferty pracy

Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznegoNowe

pokaż opis

Zadania:Sprzątanie hal poprodukcyjnych i lakierniczychPrace porządkoweCzyszczenie maszyn itp.Wymagania:Duża chęć i motywacja do pracyDyspozycyjność do pracy w każdy weekend (min. 1 dzień sobota lub niedziela )Sumienność i dokładnośćOferta:Stała ofert

Dzisiaj z jobs.pl

pokaż opis

Zadania:Sprzątanie hal poprodukcyjnych i lakierniczychPrace porządkoweCzyszczenie maszyn itp. Wymagania:Duża chęć i motywacja do pracyDyspozycyjność do pracy w każdy weekend (min. 1 dzień sobota lub niedziela)Sumienność i dokładność Oferta:Stała ofer

Dzisiaj z gazetapraca.pl

Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznego

pokaż opis

Oferta: Stała oferta pracy weekendowej (praca w każdy weekend: sob. 14-22, niedz. 22-6) Przejrzyste warunki pracy w oparciu o umowę zlecenie Możliwość elastycznego dopasowania Możliwość uzyskania dodatkowego dochodu

Wczoraj z gratka.pl

Elektryk utrzymania ruchu

pokaż opis

Zadania:  wykonywanie napraw i prac montażowych – samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełożonego lub na podstawie przygotowanych planów  współpraca przy większych..

Wczoraj z Nuzle

Serwisant - Mechanik

Wczoraj z pracuj.pl