Praca dla Studenta Zaocznego -Doradca Stałego Klienta Bizn.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Powstaje w naszej firmie nowy projekt, skierowany wyłącznie dla młodych ludzi, bez doświadczenia.

Ofertę pracy kierujemy do wszystkich młodych osób :-)
...studentów dziennych, zaocznych, słuchaczy szkół policealnych i zawodowych, średnich oraz tegorocznych absolwentów!

Dla nas najważniejsze są motywacja do podjęcia pierwszej pracy i chęci na zdobycie nowego cennego doświadczenia!
Cała reszta leży już po naszej stronie.

Tylko u NAS!
- umowa o pracę / ew. możliwość dobrania umowy do swoich potrzeb indywidualnych/

- stałe godziny pracy 8:00-16:00 i praca pon- pt

- zgrany młody zespół z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem

- 2 szkolenia na początek: stanowiskowe (forma warsztatowa) + wdrożeniowe z integracją i szkolenie branżowe (związane z tematyką projektu) - które trwa 3 pełne tygodnie, a nie 3 dni! :-)

- u nas nie ma nacisku na wyniki, ponieważ nie mamy planów sprzedażowych, jak we wszystkich pozostałych call centrach! :-)

- za szkolenie zapłacimy Ci wynagrodzenie i dodamy takie same premie, jak ma każdy stały nasz Pracownik! :-)

- przez pierwsze 3 dni szkolenia poznasz Nasz Zespół, Naszą Firmę i strukturę, łącznie z Dyrektorem i Prezesem :-)

- mamy największe premie i bonusy w województwie kujawsko-pomorskim, ponieważ nasza Firma się rozwija i liczy już 300os.!

Wiemy, że w każdej organizacji najważniejsi są ludzie, dlatego chcemy żeby wszyscy nasi pracownicy mogli się swobodnie uczyć, odnosić sukcesy ale i dajemy możliwość popełniania błędów.

Wasze Zadania:
telefoniczna i mailowa obsługa w zakresie zmiany obecnych warunków dla stałych klientów biznesowych w oparciu o standardy jakościowe!

Zacznij Pracę z Nami, a Zyskasz nowe umiejętności!
Pewność Siebie!
Umiejętność Radzenia Sobie Ze Stresem!
Umiejętność Obsługi Klienta Biznesowego Na Najwyższym Poziomie!
Poznasz Techniki Negocjacyjne i Sprzedażowe
Zaczerpniesz Wiedzy z Psychologii Biznesu!
Odbędziesz Indywidualną Sesję z Naszym Psychologiem w Biznesie i Coachem Wewnętrznym!

A co najważniejsze... POZNASZ NASZ ZGRANY ZESPÓŁ!

Już dziś wyślij CV i zacznij z nami pierwszy krok w stronę Kariery!

"Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, modyfikowanie, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków