Praca dla Spawaczy w Polsce

Miejsce pracy: Ostrołęka
Region: Mazowieckie
Pensja: 1500$-3000$ dolarów do miesiąca
Miejsce pracy : m. Ostrołęka (120 km od Warszawy)
Tel: +48729382318 Тel: +48535397420
Viber: +48535397420 Viber:+48729382318
Wymogi:
- Umiejętność pracować w zespole
- Doświadczenie pracy obowiązkowo
- Wiedze automatycznego i półautomata spawania
- jest Pożądana minimalna wiedza języka polskiego
- Bez szkodliwych przyzwyczajeń
Warunki:
Pensja:
Opłata pracy - godzinowy czy od wyrabiania, zależnie od kwalifikacji i fachowych przyzwyczajeń od 4 Euro do 10 Euro do godziny, zależnie od pracy i kategorii spawania
Grafik pracy :
Praca po 8-12 godzin z poniedziałku po soboty
Pobyt:
Bezpłatny pobyt, pobyt po 2-4 osobę w pokoju, są wszystkie wygody: gorąca woda, dusz, toaleta, kuchnia, internet
Żywienie - za swój rachunek
Pobyt niedaleko od miejsca pracy
Na pracę i z pracy autobus wozi bezpłatnie

Załatwienie:
- Oficjalne załatwienie po Umowa Pracy
- Wszyscy przejść badanie lekarskie i wykład z ochrony pracy
- Szpitalny i medyczne ubezpieczenie kosztem firm
- Wszystkim pracownikom załatwiają formalnie Kartę Pobytu na 3 lata czy Wojewódzkie zaprosiny! U nas tylko Oficjalne zatrudnienie!

Obowiązki:
Spawanie metalowych konstrukcji

W naszej bazie więcej 400 aktualnych wakatów comiesięcznie
- Wakaty jak dla wykwalifikowanych pracowników, tak i dla pracowników bez kwalifikacji
- Praca dla mężczyzn, kobiet, rodzinnych par
- Wakaty dla pretendentów bez wiedzy mowy i doświadczenia pracy.

Dzwońcie - wykwalifikowani współpracownicy nadadzą pełną informację w sprawie, co interesuje Was, i zaproponują najbardziej optymalne warianty decyzji.
Gwarantujemy:
Prosty kontrakt z zleceniodawcą;
W całości legalne zatrudnienie według kontraktu i roboczej wizie;
Pewni i sprawdzone polscy pracodawcy; opłata pracy w pełnym rozmiarze;

Z nami legalna praca w Polsce Wam jest zabezpieczona! My gotowe odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania odnośnie załatwienia dokumentów i warunków pracy po telefonach. Dzwońcie!

UWAGA! Dokładniejszą informację o wakacie, a tak samo o innych aktualnych wakatach w Polsce można poznać po telefonach:

Tel: +48729382318
Тel: +48535397420
Viber: +48535397420
Viber: +48729382318
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
Еmail: asya.egiyan@gmail.com
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków