Podobne oferty pracy

Praca dla kuriera Nowe

Szukamy osób chętnych do pracy na stanowisku Kurier miejski.Kim jesteśmy?Flow Apps to zaufany i polecany partner flotowy dla aplikacji Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt czy Free Now. Umożliwiamy naszym kurierom os

2024-03-29 11:00:24
FLOW APPS sp. z o.o
Dzisiaj z gowork.pl

Kierowca Nowe

Twój zakres obowiązków, rozwożenie towaru do klientów zgodnie z wydanym dokumentem,, odpowiedzialność za powierzone mienie,, dostawy między magazynami,, bieżąca kontrola sprawności i stanu technicznego prowadzonego pojazdu...

2024-03-29 09:41:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PUH „Chemirol” sp. z o.o
3,6
Dzisiaj z pracuj.pl

Magazynier

Zakres obowiązków:Przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, robienie zamówień, układanie toaru w magazynie na półkach. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: wykształcenie minimum podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 24

2024-03-20 18:41:46
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Magazynier (kompletacja zamówień)

30 zł/godzina

2024-03-15 12:37:04
FALLWORK Sp. Z O. O
14 dni temu z pracazarogiem.pl

Traktorzysta-kierowca

Zakres obowiązków:Kierowanie samochodem ciężarowym, ochrona powierzonego ładunku, dowożenie sprzętu i ciągnika na pole, używanie kosiarki i grabiarki, podczepianie do ciągnika do koszenia i grabienia siana, powrót samochodem z danym sprzętem. Wymagan

2024-03-13 18:41:29
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Magazynier

Twój zakres obowiązków, prowadzi dokumentację związaną z gospodarką magazynową w formie papierowej i elektronicznej (PZ, KPZ, PW, MM, PO, WZ, RW, KRW), przyjmuje materiały dostarczone do magazynu, pod względem ilościowym i jakościowym oraz..

2024-03-05 14:40:40
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o
2,5
24 dni temu z pracuj.pl

Pracownik Magazynowy

Praca magazyniera to przede wszystkim przyjmowanie, składowanie, przechowywanie, przygotowanie i wydawanie towarów, zarządzanie gospodarką magazynów, praca przy komputerze, dbałość o porządek w miejscu pracy

2024-02-09 10:55:19
49 dni temu z fallwork.pl

Pracownik Magazynu - Kompletacja towaru (praca...

Pracownik Magazynu - Kompletacja towaru (praca w porze wieczornej i nocnej) - pełny etat

2024-01-29 11:35:21
LIDL
60 dni temu z lidl.pl

Kierowca C+E

Zatrudnię kierowcę. Wy trasporcie międzynarodowym. Lub krajowym więcej iformaci . Po numerem . 506528 173

2024-01-14 09:02:58
Transport
75 dni temu z lento.pl

DOSTAWCA WĄGROWIEC GLOVO|XPRESS DELIVERY 20-45zł/h...

DOSTAWCA WĄGROWIEC GLOVO|XPRESS DELIVERY 20-45zł/h Brutto PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Glovo|Xpress Delivery. Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Jesteśmy we wszystkich miastach, w k

2023-12-27 17:00:43
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
PTD PARTNER
93 dni temu z lento.pl