Praca dla osób chętnych do pracy w Aachen

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie

Nasz podopieczny:

Pan Karl jest osobą niesamodzielną porusza się tylko za pomocą chodzika albo za pomocą wózka. Ma Parkinsona oraz alergię.

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu.

Dodatkowo pomoc w prowadzeniu domu, gotowanie, jazda samochodem na terenie Niemiec.

Wymagania:

Poszukujemy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w opiece. Konieczne jest czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Wynagrodzenie miesięczne: 1180 euro netto

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 4588 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

www.opiekunka.gowork.pl

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków