Praca dla opiekunki/opiekuna dla Pana Heinricha

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie


Nasz podopieczny:

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszego Pana Heinricha mieszkającego w Burgwedel.

Podopieczny jest miłym, 88-letnim, w pełni świadomym starszym Panem poruszającym się przy chodziku oraz jeżdżącym na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:Do obowiązków opiekunki/opiekuna będzie należało prowadzenie domu czyli głównie sprzątanie domu, prasowanie i pranie.Wymagania:Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dostatecznym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka/kandydat musi być osobą niepalącą.Oferujemy:Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z TV i łazienką), legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993


Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 5615 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

www.opiekunka.gowork.pl

Aplikuj na stanowisko:
Praca dla opiekunki/opiekuna dla Pana Heinricha
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości