Praca dla opiekunki w Hannoverze od września

Miejsce pracy: Radom
Region: Mazowieckie

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Hannoverze, Niemcy.

Pani Christa ma 90 lat, 158 cm wzrostu i waży około 50 kg. Podopieczna ze względu na podeszły wiek jest osłabiona, choruje na osteoporozę, cukrzycę, ma silne bóle kręgosłupa. Kręgosłup oraz żebra są pouszkadzane, seniorka przeważnie dla bezpieczeństwa korzysta z wózka inwalidzkiego.  Potrzebuje asekuracji przy przejściu z łóżka na wózek inwalidzki. Mimo schorzeń stara się być jak najbardziej samodzielna. Nosi wkładki higieniczne, noce przesypia spokojnie. Pięć lat temu zmarł jej mąż, podopieczna nadal często go wspomina. Lubi opowiadać o swojej dawnej pracy- zajmowała się administracją.  Na obecną chwilę przebywa w szpitalu- uczestniczy w gimnastyce leczniczej, jej stan na obecną chwilę się poprawia. Pani Christa opisywana jest jako osoba spokojna, nieproblematyczna.  Stan umysłowy oceniany jako dobry, jest w pełni komunikatywna.

Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce podczas czynności codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała oraz kąpiele. Ponadto opiekunka  zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.

Pani Christa mieszka samotnie w domku jednorodzinnym. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany standardowo wyposażony pokój z otwartym łączem telefonicznym na połączenia dla Polski.  Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.

Poszukujemy Pań z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. 

Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia - proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Tel: 731 656 500

Mail: anna.kwiecinska@pmh.info.pl

Aplikuj na stanowisko:
Praca dla opiekunki w Hannoverze od września
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości