Podobne oferty pracy

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków, przygotowanie dań i potraw zgodnie z wewnętrznymi standardami, racjonalne gospodarowanie surowcem wykorzystywanym do produkcji dań, dbanie o estetyczny wygląd przygotowanych dań , dbanie o porządek i higienę w miejscu..

2024-03-26 15:42:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Antonińska Hotels
2 dni temu z pracuj.pl

Opiekun osób starszych

OPIEKUN MEDYCZNY Spółdzielnia Socjalna Pod Skrzydłami zatrudni osobę na stanowisko opiekun medyczny/opiekun osób starszych na terenie Gminy Lipno oraz Gminy Święciechowa. Praca ok 5h lub 6h dziennie. Wymagania -umiejętność pracy z osobami starszymi i

2024-03-25 14:45:02
3 dni temu z elka.pl

Potrzebna gosposia - Krzywiń - Pełny etat

Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-10, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024-04-09

2024-03-11 06:50:01
do 30 zł
17 dni temu z pomocdomowa.pl

Opiekunka dziecięca - pielęgniarka

Zakres obowiązków:- opieka nad dziećmi w wieku żłobkowym Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: PielęgniarkaWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, średnie zawodowe, kierunek: pielęgniarstwo Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa

2024-03-08 18:41:30
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Społeczna placówka opieki żłobkowej barbara...
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Opiekun/Opiekunka Medyczna w Domach Opieki dla...

Oferta pracy w Domach Opieki dla Seniorów: OPIEKUN / OPIEKUNKA MEDYCZNA lokalizacje na terenie Niemiec (do ustalenie z rekruterem na podstawie Państwa dostępności) start: 5.02.2024 Oferujemy: ????niemiecka umowa o pracę ????stały i sprawdzony pracoda

2024-01-30 12:38:53
Niemiecki pracodawca
58 dni temu z lento.pl

Opiekunka dla Marysi - Sułków - Sułków - Część...

Dzieci pod opieką: 1; Szczegóły: - Doświadczenie:: brak - Osoba niepaląca - Posiada prawo jazdy Praca z zamieszkaniem: Nie Dla naszej rodziny ważne są: - Spacery, - Kreatywność Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-02-19, na c

2024-01-30 06:45:00
do 30 zł
58 dni temu z niania.pl