Praca dla opiekunki do Pani Marie, Niemcy

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Miejsce wyjazdu: Mühlacker

Nasz podopieczny: Pani Maria, potrzebuje pomocy przy poruszaniu się, korzysta z chodzika

Choroby z jakimi spotka się opiekunka : Alzheimer, demencja, nietrzymanie moczu

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze:

- pomoc podczas posiłków
- ubieranie i rozbieranie
- prysznic/kąpiele
- pomoc w czynnościach higienicznych

Czynności domowe:

- gotowanie, zakupy
- pranie, prasowanie
- sprzątanie

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie i zaangażowanie
- braku nałogów

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie i ubezpieczenie
- opłacony przejazd do i z Niemiec
- wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5541 oraz imię i nazwisko oraz województwo.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków