sky Personal

  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Stanowisko:

    Malarz
  • Lokalizacja:

    Wrocław
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-12-07

Praca dla Malarzy x 2 osób, Bad Salzungen Niemcy

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Praca dla Malarzy x 2 osób, Bad Salzungen

Zarobki: 10,35/h Brutto + 50€ Netto Dieta
100€ miesięczna premia
500€ półroczna premia
Niemiecka firma sky Personal poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

PRACOWNIK BUDOWLANY (malarz, spachlarz, monter płyt karton-gips, tapeciarz, tynkarz)

Miejsce pracy: Bad Salzungen

Zadania:
- wykonywanie prac wykończeniowych wnętrz
- malowanie pomieszczeń i elewacji
- tapetowanie
- wykonywanie tynków cementowych oraz gipsowych
- przgotowanie powierzchni pod dalsze prace – gruntowanie, szpachlowanie
- lakierowaniu drzwi, ram okiennych, okien
- montaż płyt karton-gips
- montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych

Wymagania:
- co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na stanowisku pracownika budowlanego
- sumienność, dokładność
- mile widziane prawo jazdy kategorii B, własny samochód

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
- czytelny i atrakcyjny system premiowy
- bezpieczną, stabilna i legalną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
- niemieckie ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
- długoterminowe kontrakty
- praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
- organizację zakwaterowania na terenie Niemiec
- wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe na adres e-mail:

rekrutacja@sky-personal.de
Tel 0159 045 272 79

Dziękujemy za przesłane aplikacje!

FIRMA SKY PERSONAL

Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück

EISERNE HAND 11
35305 GRÜNBERG
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków