Praca dla Kobiet ! Pakowaczka! Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Pruszków
Region: Mazowieckie
Agencja pracy tymczasowej poszukuje dla swojego Klienta osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku : PAKOWACZKA

Lokalizacja : Grodzisk Mazowiecki (blisko stacji PKP)

Opis stanowiska :

- pakowanie, przepakowywanie
- obrabianie opakowań
- naklejanie etykiet na opakowania
- kontrola jakości
- praca manualna, siedząca
- prosta praca przy maszynach nadających nadruk

Wymagania:

- sprawność manualna
- szybkość
- dobry wzrok
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na stałe
- umowę zlecenie + ZUS
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę po 8 godz, z możliwością pracy po 12godz. dla chętnych
- system 3 zmianowy
- pracę od poniedziałku do piątku
- szkolenie wdrożeniowe
- opiekę konsultanta na terenie zakładu
- zdobycie doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków