Europe Calling Sp. z o.o.

tel: 500-610-582
  • Kategoria:

    Obsługa klienta
  • Lokalizacja:

    Radom
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-08-07

PRACA DLA KAŻDEGO ! – WOLNE WEEKENDY

Miejsce pracy: Radom
Region: Mazowieckie

Poszukujemy osób zaangażowanych, pełnych energii na stanowisko KONSULTANT TELEFONICZNY

Należysz  do takich osób, dołącz do nas – APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Zapewniamy:

- gwarantowane wynagrodzenie 13zł/h brutto,

- dodatkową premię,

- szkolenie wstępne, za które Ci zapłacimy,

- elastyczne godziny pracy,

- wolne weekendy,

- wsparcie trenera w trakcie pracy,

- pracę w zespole pozytywnych ludzi

- komfortowe miejsce pracy.

Oczekujemy:

- motywacji do osiągania wyznaczonych celów,

- pozytywnego nastawienia i komunikatywności,

- bardzo dobrej dykcji

- podstawowej znajomości obsługi komputera,

- otwartości na nowe zadania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@europecalling.pl lub o kontakt telefoniczny (500610582)

Poznaj nas lepiej: www.facebook.com/EuropeCalling

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków