Praca Czechy w Nisko

Oferty pracy z podaną frazą nie zostały znalezione.

Wskazówki do wyszukiwania:
  • Spróbuj użyć bardziej ogólnych słów kluczowych
  • Sprawdź pisownię
  • Spróbuj użyć innych słów kluczowych.
Nie znalazłeś wymarzonej pracy? Zapisz wyszukiwanie a powiadomimy Cię o nowych ofertach!
Proponowane oferty...

FAKTURZYSTKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Uprawnienia: obsługa komputera - Inne wymagania: praca od zaraz,znajomość obsługo programu OPTIMA, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejest

2024-03-27 22:31:41
OWOCE-WARZYWA L. WILK, S.CZECH - sp.j
Proszowice +136km
Wczoraj z aplikuj.pl

Fakturzystka

Zakres obowiązków:fakturowanie, zamawianie towaru , prace biurowe Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputeraWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnieInne wymagania: praca od zaraz,znajomość obsługo programu OPTIM

2024-03-27 18:41:42
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Karwin +142km
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Przedstawiciel, doradca

Zakres obowiązków:- aktywne pozyskiwanie klientów- budowa i utrzymanie dobrych relacji z klientami- przygotowanie prezentacji i ofert handlowych- prowadzenie rozmów i negocjacji- obsługa klienta w zakresie sprzedaży- monitorowanie potrzeb rynku- rapo

2024-02-29 18:41:40
DHT POLSKA ŁUKASZ CZECH
Rzeszów +54km
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Elektromechanik

Działalność Seba Tech Czech Sp.K. oparta jest na tradycji oraz doświadczeniu w branży przemysłowej oraz elektrycznej, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Wykonujemy prace takie jak: montaż konstrukcji stalowych oraz instalacji elektrycznych i aut

2024-01-18 07:31:32
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
SEBA TECH CZECH sp.k
Sanok +107km
70 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Czechy Nisko