Praca centrum Lublina, oferujemy szkolenia, nie call center

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Jeśli szukasz pracy od zaraz, a pieniądze potrzebne są Ci na wczoraj - dobrze trafiłeś!
Płacimy w tygodniówkach, więc pierwsze pieniądze otrzymasz bardzo szybko!

Oferujemy ogromne możliwości rozwoju dla osób ambitnych i zaangażowanych.

Wymagania:

Poszukujemy grupy optymistycznych, zorganizowanych, komunikatywnych osób, lubiących pracować nie tylko indywidualnie, ale również grupowo!

Mile widziani studenci i osoby dyspozycyjne od poniedziałku do piątku!

Zapewniamy:

- zdobycie doświadczenia w dziedzinie marketingu,
- udział w szkoleniach (praca z klientem, komunikacja, autoprezentacja),
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych bonusów,

Dla najlepszych - możliwość rozwoju w strukturze organizacji: rekrutacja i szkolenie osób.

Zakres zadań:

Prezentowanie projektów naszych klientów (prezentacje, zawieranie umów). Działania promocyjne i marketingowe na rzecz naszych klientów.

Jeśli szukasz nowego doświadczenia i pracy na dłużej - aplikuj do naszej firmy i dołącz do najlepszych!

Oferty pracy Flash Inc.

Talent, nie doświadczenie! Doradca Klienta w...
tydzień temu z lento.pl
Szukamy ludzi o ciekawej osobowości!
Szukamy prawdziwych talentów! Praca pon-pt...
NA JUŻ! Młoda osoba na team lidera - także...
2 tygodnie temu z lento.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA