Praca biurowa z czeskim/ słowackim

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Zapewniamy pracę w następujących obszarach:

Dział Accounts Payable
Travel&Expenses - rozliczanie delegacji pracowniczych

Zakres obowiązków:

Wprowadzanie danych do systemu na podstawie zeskanowanych dokumentów
Weryfikacja dokumentow ksiegowych
Zwroty niepoprawnych dokumentow do dostawcy lub nieczytelych dokumentow do centrum skanującego
Weryfikacja danych dostawców w systemiach księgowych
Rozwiązywanie problemów związanych z procesem
Kontakt z dostawcami
Uzgodnienie i rozliczanie sald kont dostawców
Przygotowywanie propozycji płatnosci
Zarządzanie zapytaniami od pracowników
Kontrola i procesowanie wniosków o zaliczki
Procesowanie rozliczeń wydatków służbowych pracowników

Wymagania:

Znajomość języka czeskiego na poziomie min. B2
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w działach AP lub T&E mile widziane
Dyspozycyjny do podjęci pracy na pełen etat
Wykształcenie wyższe (min. Licencjat)
Chęc pracy w międzynarodowym środowisku
Znajomość MS Excel
Zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat
Miesięczne premie, w zależności od wyników
Benefity - ubezpieczenie, Luxmed, kartę Multisport
Możliwości rozwoju
Uczestnictwo w wielu ciekawych szkoleniach

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków