Podobne oferty pracy

Pakowanie - praca w HolandiiNowe

pokaż opis

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:Pakowanie produktów spożywczych (zależnie od klienta: serów, wędlin, pomidorów..

Dzisiaj z Nuzle

Asystent geodety

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków Prace terenowe, proste prace obliczeniowe z wykorzystaniem programu EXELL

od 2 100 zł /mies.
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

praca w sklepie w Dąbowie Tarnowskiej

pokaż opis

Sieć sklepów z odzieżą używaną poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko sprzedawca w Dąbrowie Tarnowskiej Wymagana własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia. Nie wymagamy wkładu własnego. Gwarantujemy stałe wynagrodzenie powyżej 5500 z

Wczoraj z lento.pl

Operator linii produkcyjnej

pokaż opis

Zadania: - prace przy linii produkcyjnej, - przygotowywanie surowców do produkcji, - realizacja zadań zleconych przez kierownika. Wymagania: - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym, - minimum zawodowe wykształcenie, - chęć d

1 dni temu z infopraca.pl

pokaż opis

Plus Kadra Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolskąAgencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działającana rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem1676.MIEJSCE PRACY :MIELECOpera

1 dni temu z monsterpolska.pl

Kierowca samochodu dostawczego

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2400 PLN Zakres obowiązków Załadunek na samochód, dowóz do klienta i rozładunek dowiezionych towarów.W wolnym czasie pomoc na magazynie /przyjmowa

od 2 400 zł /mies.
2 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Kierowca samochodu ciężarowego

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2400 PLN Zakres obowiązków Załadunek na samochód, dowóz do klienta i rozładunek dowiezionych towarów.Przejazd samochodu odbywa się do ściśle okreś

Pomoc administracyjna

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków Pomoc administracyjna