Praca Biurowa pon pt 8-16 Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
W związku z rozwojem firmy poszukujemy rejestratorów do Naszego zespołu.
Naszą myślą przewodnią jest nieustanna praca w grupie, a każdego klienta obsługujemy na najwyższym poziomie.
Jeśli nie masz doświadczenia , ale czujesz, że to praca dla Ciebie, dołącz do wykwalifikowanych specjalistów i zdobywaj cenną wiedzę!

Zadania:
- Rejestrowanie umawianych spotkań.

Oferujemy:

- Pracę w godzinach 8-16 pon- pt i dwie soboty miesiąca 8-15;
- Stałą stawkę godzinową oraz atrakcyjne premie;
- Szkolenia prowadzone przez najlepszych coachów;
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.

Oczekujemy:
- Dyspozycyjności;
- Znajomości obsługi komputera;
- Poprawnej wymowy.

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków