Praca Aranżacja wnętrz w Radomiu

Znaleźliśmy 2 oferty

Asystent/pomocnik projektanta sieci elektroenergetycznych

Biuro projektowe zatrudni asystenta/pomocnika projektanta branży elektrycznej. Zakres obowiązków: Głównym zadaniem będzie dokonywanie uzgodnień w terenie w zakresie realizacji projektów sieci elektroenergetycznych oraz projektów przyłączy. Możliwość

2024-04-06 20:31:28
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
INPREL
13 dni temu z lento.pl

Projektant Instalacji Sanitarnych

Wymagania Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne, Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ogrzewania i wentylacji)

2024-04-15 06:31:02
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4 dni temu z mycv.pl