Podobne oferty pracy

Spawacz MIG/MAG -ŚWIETNA PENSJA+dodatkiNowe

pokaż opis

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń..

Dzisiaj z Nuzle

Fajna lekka Praca dla młodych i pozytywnych!...Nowe

pokaż opis

Praca w Czechach blisko Polskiej Granicy- Moravská Třebová w rodzinnej Fabryce „REHAU”. Lekka praca w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze przy produkcji spojlerów samochodowych. Oferujemy:..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik Działu Obsługi Klienta z językiem...Nowe

pokaż opis

Fabryka Okien Alsecco powstała w 1997 roku. Od samego początku istnienia firmy, głównym celem jest produkcja stolarki otworowej. Przez ponad 20 lat stawialiśmy na nieustanny rozwój. Inwestowaliśmy..

Dzisiaj z Nuzle

ProgramistaNowe

pokaż opis

Programista Poszukiwany! Miejsce pracy: Nysa Jeżeli: • posiadasz wiedzę z programowania (C++, SQL, PHP) • interesujesz się automatyką • szukasz możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy •..

Dzisiaj z Nuzle

Spedytor MiędzynarodowyNowe

pokaż opis

Do Twoich zadań należeć będzie:planowanie usług transportowych w obszarze międzynarodowymprzyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnychnadzór nad dokumentacją spedycyjnąutrzymywanie i rozwój..

Dzisiaj z Nuzle

Hydraulicy do Niemiec

pokaż opis

Agencja Pośrednictwa Pracy GIGER (wpis do KRAZ nr 17988), poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec w charakterze: - HYDRAULIKA, WYMAGANIA: - uprawnienia do wykonywania zawodu, - minimum roczne doświadczenie, - dyspozycyjność, - komunikatywna znajom

Wczoraj z lento.pl

Elektrycy do Niemiec

pokaż opis

Agencja Pośrednictwa Pracy GIGER (wpis do KRAZ nr 17988), poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec w charakterze: - ELEKTRYKA, WYMAGANIA: - dyplom ukończenia szkoły na kierunku elektrycznym albo uprawnienia SEP, - minimum roczne doświadczenie, - dy

Wczoraj z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości