zaloguj|załóż konto
Dodaj za darmo ofertę ›
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
FallWork
tel: 790-790-446
  • Kategoria: Produkcja
  • Stanowisko: Operator
  • Lokalizacja: Swarzędz
  • Forma zatrudnienia:Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:Stała
  • Data publikacji oferty:2017-02-17

Pomocnik operatora - umowa o pracę

Miejsce pracy: Swarzędz
Region: Wielkopolskie
Poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik operatora

lokalizacja: JASIN k. Swarzędz (główna trasa z Poznania)

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- szkolenia i odpowiednie przygotowanie do powierzonych obowiązków
- umowę o pracę tymczasową

Wymagania:

- doświadczenia na produkcji mile widziane
- dyspozycyjności do pracy IV brygadowej (1 dzień pracujący 12godz, dwa dni wolne)
- poważne podejście do pracy - poszukujemy osób do współpracy na dłuższy okres
- dojazd we własnym zakresie

Zakres obowiązków:

- kontrola jakości produktów
- przygotowanie asortymentu do wysyłki
- utrzymanie porządku
- obsługa maszyn

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Podobne oferty w Swarzędzu

Adres email jest wymagany.Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków