Pomoc domowa oraz opieka dla Seniora – Niemcy.

Miejsce pracy: Augustów
Region: Podlaskie
Miejsce zlecenia: okolice Fürstenfeldbruck
Naszą podopiecznym jest pan Harold. Senior jest w dobrej kondycji psychicznej, porusza się przy pomocy rollatora oraz ma problemy z nadciśnieniem. W chwili obecnej panem Haroldem opiekuje się rodzina.

Obowiązki:
Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie porządku w domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie), ale też czynności wspierające w codziennym czynnościach podopiecznego, miedzy innymi pomoc w jedzeniu, ubieraniu się, mycie oraz pielęgnacja ciała, podawanie leków.

Wymagania:
Kobieta z dobrą znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w opiece oraz czynnym prawem jazdy kat. B. Dodatkowym atutem będzie posiadanie referencji oraz dyplomów z ukończonych kursów.

Zapewniamy:
Opiekę koordynatora podczas wyjazdu, oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, dodatkowe premie świąteczne.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102
Aplikuj na stanowisko:
Pomoc domowa oraz opieka dla Seniora – Niemcy.
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości