Pomoc domowa i opieka Głogów

14 oferty pracy
Oferta sponsorowana

potrzebna opiekunka/pomoc domowa

osoba prywatnapokaż opis

Na okres roku szkolnego poszukuję pomocy domowej do 2 osób oraz opiekunki / towarzystwa dla 15 letniego chłopca. Praca popołudniami

lento.pl

Opiekunka osób starszych w 76189 Karlsruhe/początek...

Yvonne-N Sp. z o.opokaż opis

Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, mieszkającej z mężem( bardzo sprawnym umysłowo, poruszającym się samodzielnie). Podopieczna waży 58 kg, ma 150 cm wzrostu. Podopieczni mieszkają w domku wielorodzinnym..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Opiekunka osób starszych/ 36043 Fulda/14.03.18

Yvonne-N Sp. z o.opokaż opis

Opieka dotyczy Pani w wieku 79 lat, ważącej 57 kg, mającej 160 cm wzrostu. Podopieczna nosi okulary, mówi wyraźnie, nosi aparat słuchowy. Po domu porusza się samodzielnie lecz powoli, potrzebuje..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

OPIEKUNKA Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM - ZASTĘPSTWO...

Centrum Językowe Konikpokaż opis

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Betzdorf 57518, nr oferty: 326/03 Termin wyjazdu: od 01.03.2018 Wynagrodzenie: 1200

Wczoraj z lento.pl

Opiekunka/41061 Mönchengladbach/06.03.18/1200/1300...

Yvonne-N Sp. z o.opokaż opis

Opieka dotyczy Pani w wieku 89 lat, ważącej około 50 kg. Podopieczna jest osobą samodzielną, bardzo dużo robi sama lecz z racji wieku potrzebuje pomocy Opiekunki, nie trzeba wstawać w nocy. Opiekunka..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Opiekunka/67346 Speyer/28.02/1300 Eur

Yvonne-N Sp. z o.opokaż opis

Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, ważącej ok. 60 kg, mieszkającej w domku jednorodzinnym(podopieczna mieszka na parterze, mieszkanie ma 45 m2-2 pokoje, z wyjściem na ogród, na górze mieszka zięć)..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

potrzebna opiekunka/pomoc domowa

osoba prywatnapokaż opis

Na okres roku szkolnego poszukuję pomocy domowej do 2 osób oraz opiekunki / towarzystwa dla 15 letniego chłopca. Praca popołudniami

6 dni temu z lento.pl

Opiekunka do pani w Niemczech

PLjobpokaż opis

Firma PLjob zatrudni osoby na stanowisko opiekuna/opiekunki osób starszych. POSIADAMY WIELE ZLECEŃ NA TERENIE CAŁYCH NIEMIEC. Aktualnie poszukujemy osób do pracy w okresie świątecznym. Podwójna stawka dzienna za dni świąteczne!! ferujemy: - Podwójną

31 dni temu z lento.pl

LEKKIE ZLECENIE - OPIEKA NAD PANIĄ PRZY ROLLATORZE

ANGELCARE24pokaż opis

FIRMA ANGELCARE 24 OFERUJE PRACĘ OPIEKUNOM/OPIEKUNKOM OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC! SPRAWDZONE OFERTY, PEWNE WYJAZDY I WYSOKIE WYNAGRODZENIE! Miejsce pracy: OBERMEITINGEN (OK. MONACHIUM, BAWARIA)..

47 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka do Pana w Heidelberg -321/01

Curaform 24 sp. zo.o.pokaż opis

LokalizacjaHeidelberg -321/01Termin zlecenia24.07.2017.WymaganiaPani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym, mile widziane prawo jazdyOpis ofertyPoszukujemy..

48 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca w opiece od zaraz - Niemcy, Bawaria

Na chwilę obecną poszukujemy opiekunki osób starszych do 89-letniej samotnej Pani w Kaltental - między Ulm a Monachium (wzrost: 164, waga: 45).Choroby: początkowe stadium raka żołądka (bez przerzutów)..

76 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zatrudnimy Opiekunów/Opiekunki do osób starszych

PLjob Głogówpokaż opis

Firma PLjob zatrudni osoby jako opiekuna/opiekunki osób starszych PREMIA ZA DNI ŚWIĄTECZNE !! POSIADAMY WIELE ZLECEŃ NA TERENIE CAŁYCH NIEMIEC. Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka..

77 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla opiekunki od 30.11 w Coesfeld za 1250€

Opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego i prawem jazdy. Wyjazd 30.11.2016 na dwa miesiące Miejscowość: Coesfeld Stawka: 1250€/mc, 150€ zwrot kosztów przejazdu, bonus świąteczny!! Podopieczna..

112 dni temu aplikuj przez Nuzle

Kucharz/Kucharka

O.K. PARK sp. z o.o. zatrudni osobę z przygotowaniem gastronomicznym do pracy w kuchni. Praca w dobrym zespole. Doświadczenie nie jest konieczne, wystarczy pasja do gastronomii i chęć do pracy. CV + zdjęcie można wysłać na @ lub złożyć w biurze firmy

373 dni temu z lento.pl

Opiekunka w Niemczech

Firma BMS Partner ltd. Spółka Komandytowa oferuje legalną pracę w charakterze opieku-nek i opiekunów osób starszych. Dzięki wyselekcjonowanej kadrze, wiele osób wyjechało z nami do Niemiec. Nasza firma dysponuje szeroką bazą pracowników, którzy są ko

400 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości