Pomoc domowa i opieka Chorzów

19 ofert pracy

Opieka seniora w DE

Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z podstawową znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Selingenstadt. STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 85 Wzrost: 165 Waga:45..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

Niania-Chorzów

10 dni temu z niania.pl

Opiekunka dla rocznego chłopca

pokaż opis

Dzień dobry! Szukamy opiekunki dla rocznego, wesołego chłopczyka na cały etat, w godzinach od 8.00 - 17.00, 17.30. Mile widziana pomoc w pracach domowych. Szczegóły wynagrodzenia i pracy..

34 dni temu z niania.pl

Kucharz / kucharka

35 dni temu z olx.pl

Kucharka / kucharz

pokaż opis

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto 13 - 15 PLN Zakres obowiązków samodzielne prowadzenie kuchni, przygotowanie posiłków według ustalonego menu;

56 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Frigga zatrudni opiekunki!

FRIGGApokaż opis

Podopieczna 83lata, 87kg, 159 cm Miejscowość: 4963 Clemency Luksemburg Dolegliwości: - personel medyczny przychodzi dwa razy dziennie - personel wykonuje higienę ciała, ubiera starszą panią - podopieczna..

63 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zlecenie dla opiekunki osób starszych!!

FRIGGApokaż opis

Podopieczna, 87 lat, 63 kg, 162 cm Miejscowość: 96260 Frankenberg Dolegliwości: - podopieczna cierpi na demencję (jest agresywna, słownie i fizycznie) - dobrze widzi i słyszy, - nie ma problemów..

66 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zlecenie w Niemczech! !

FRIGGApokaż opis

Miejscowość: 95100 Selb na Bawarii Opis stanu zdrowia podopiecznego: Mężczyzna, 89lat, 180cm, 90kg Dolegliwości: -zaburzenia rytmu serca, -początkująca demencja, -osteoporoza, -pan nosi okulary..

77 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pomoc Domowa Chorzów

pokaż opis

Poszukiwana Pani do pomocy w mieszkaniu w Chorzowie Batorym , mieszkanie 35m. Obecność 2x/3 w tygodniu (po jakieś 2-3h)

91 dni temu z pomocdomowa.pl

ZLecenie do Bremen! APLIKUJ i wyjedz z FRIGGA

FRIGGApokaż opis

Miejscowość: 28205 Bremen Opis Podopiecznego: Mężczyzna, 85 lat, 185cm, 65kg Dolegliwości: - III stopień niepełnosprawności - po udarze, paraliż lewostronny noga i ręka - osoba leżąca - wymaga..

98 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca w opiece od zaraz ol. Bielefeld

Pośrednictwo RESPEKT poszukuje zmienniczki Podopieczny: 86 lat, 63 kg, 170 cm, mieszka w domu z ogrodem w ok. Bielefeld. Pan jest spokojny, bezkonfliktowy, źle chodzi, właściwie większość czasu..

101 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracuj w Essingen, seniorka szuka opiekunki

Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech – miejscowość Essingen Podopieczna: Wiek: 92 lata (1924 r.) Wzrost: 160 cm Waga: 62 kg Podopieczna posiada I stopień niepełnosprawności..

106 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka do sprawnego małżeństwa, 1500 Euro...

Avoriapokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko: Opiekunka Osób Starszych w Niemczech Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Oferta od już na 6 tygodni..

112 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka do samotnego dziadka, od 20.08, 1400...

Avoriapokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko:Opiekunka Osób Starszych w NiemczechDo legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski!Oferta od 20.08 na 2 miesiąceMiejscowość:Bad..

113 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka do samotnego dziadka, od 20.08, 1400...

Avoriapokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko: Opiekunka Osób Starszych w Niemczech Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski! Oferta od 20.08 na 2 miesiące Miejscowość: Bad Wiessee, okolice Rosenheim Wynagr

113 dni temu z lento.pl

Opiekunka do Pani Eriki, od 01.08 na 2 miesiące...

Avoriapokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko Opiekun Osób Starszych w Niemczech Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Oferta od już na 2 miesiące Miejscowość: Hanower Wynagrodzenie – 1500 Euro netto + z

114 dni temu z lento.pl

Opiekunka do osób starszych w Niemczech - Chorzów

Vivax Sp.zo.opokaż opis

Firma Vivax Sp.zo.o poszukuje opiekunki do osób starszych w Niemczech. Wymagania: - doświadczenie w branży - komunikatywny j.niemiecki - miła aparycja, osoba empatyczna i cierpliwa - kobiety w przedziale wiekowym 30-65 lat - dyspozycyjność i gotowość

157 dni temu z lento.pl

opiekunka dla seniora

rodzinapokaż opis

Witam ,poszukuję opiekunki dla mojego dystyngowanego dziadka. Dziadek jest pełnosprawny , chodzący , sam je i jest osobą bardzo pozytywną . Z racji starszego wieku nie może pozostać sam w domu bo mając problemy z pamięcią mógłby nie zakręcić gazu lub

231 dni temu z lento.pl

Opiekunka do 85-letniej Pani Edith – okolice...

Zatrudniamy na warunkach niemieckich (składki zdrowotne, emerytalne i rentowe są odprowadzane przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec). Możliwe jest również zatrudnienie

462 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości