Euro Personnel Agencja Pracy

tel: 172-227-137
  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Stanowisko:

    Pokojówka
  • Lokalizacja:

    Rzeszów
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Sezonowa
  • Data publikacji:

    2017-12-14

Pokojówka - praca od zaraz

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: Podkarpackie
Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849
dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pokojówka - praca od zaraz!

Opis stanowiska
sprzątanie pokojów hotelowych

Wymagania:
- gotowość do pracy na długi okres czasu
- motywacja i chęć do pracy
- znajomość języka angielskiego wymagana
- zaświadczenie o niekaralności wymagane
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie: 9,94 euro/godzinę brutto po 22 roku życia
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
- ubezpieczenie holenderskie
- pomoc w zakwaterowaniu - w pełni wyposażone mieszkanie służbowe
- codzienne dojazdy z/do pracy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824 lub 17 222 7137
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków