Pilne! Lubin - praca przy inwentaryzacji.

Miejsce pracy: Lubin
Region: Dolnośląskie
Szanowni Państwo,
Poszukujemy osoby chętnej do pracy przy weryfikacji zwrotów w jednym z Centrów Dystrybucyjnych na terenie Lubina.

Miejsce pracy:
Centrum dystrybucyjne – Lubin, ul Biedronkowa.

Termin: do ustalenia z Koordynatorem

Godziny pracy: dwa dni po około 8h lub trzy dni po około 5h.

Opis pracy:
- praca polega na weryfikacji zwrotów pod kątem przydatności do dalszej odsprzedaży (akcesoria do samochodów),
- zweryfikowane produkty należy ułożyć na palecie i ofoliować,
- po wykonaniu zadania należy sporządzić krótki raport.

Wymagania:
- pełnoletność,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- stawka godzinowa 12zł netto,
- dodatek za dojazd do miejsca pracy,
- pracę dodatkową oraz możliwość podjęcia dalszej współpracy przy innych akcjach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków