Podobne oferty pracy

Opiekunka z dobrą znajomością języka niem...

pokaż opis

Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego na zlecenie 8 tygodniowe do opieki nad 68-letnią Panią waży 42 kg, 152 wzrostu, która porusza się przy pomocy chodzika..

od 1 410 zł do 1 420 zł /mies.
Wczoraj z Nuzle

Spotkanie informacyjne z Interkadrą w Gdańsku...

pokaż opis

Spotkanie informacyjne w Gdańsku!Data: 19/06/2018Miejsce: Gdański Urząd Pracy ul. 3 Maja 9, pok. 128 godz. 10:00Podczas spotkania będą mieli Państwo okazję porozmawiać i omówić:• charakter..

Wczoraj z Nuzle

Małżeństwo potrzebuje opieki, Miejsce pracy...

pokaż opis

Pan ma 75 lat. Jest rok po wylewie, zdarza się Panu co nie co zapominać, mobilny, bez wstawania w nocy, inkontynencja. Seniorka ma 67 lat porusza się za pomocą rollatora. Cierpi na bóle kręgosłupa..

Wczoraj z Nuzle

Opieka dla starszej Pani — Wuppertal

pokaż opis

Atuty oferty: - wsparcie rodziny - premia wielkanocna - osobny pokój z łazienką - bezpieczna okolica Opis oferty: Seniorka ma na imię Erika i ma 76 lat. Porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczną..

Wczoraj z Nuzle

Opieka dla samodzielnego Pana ,Miejsce pracy...

pokaż opis

Senior ma 78 lat, 188 cm i 80 kg. Senior jest mobilny i samodzielny. Ze względu na wiek pan ma bardzo słaby wzrok. Podopieczny cierpi na demencję i cukrzycę, ma zakłócenia rytmu serca. Senior przesypia..

Wczoraj z Nuzle

Do opieki Seniorka po operacji biodra - Malsch

pokaż opis

Atuty oferty: - osobne mieszkanie - 2 dni w tygodniu wolne - wsparcie koordynatora 24/7 - blisko apteka i sklepy Opis oferty: Do opieki jest podopieczna w wieku 81 lat. Jest po operacji biodra, porusza..

Wczoraj z Nuzle

Opiekun/ka dla Heleny,Starnberg

pokaż opis

Podopieczna jest osobą leżącą, codziennie rano w utrzymaniu jej higieny ciała pomaga Pflegdienst. Pani Helena mieszka z mężem, cierpi na cukrzyce i ma odleżyny. Mąż jest osoba sprawną, ma 79..

Wczoraj z Nuzle

Seniorka szuka opiekuna/ki Miejsce- Bonn

pokaż opis

Seniorka ma 85 lat cierpi na demencję i ma problemy z poruszaniem się. Nosi pampersy, a ostatnio większość czasu spędza już w łóżku. Pani waży 75 kg. Lubi siedzieć w domu przed tv i dużo..

Wczoraj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości