Pakowanie kosmetyków - praca dla niepełnosprawnych

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Pakowacz / Pakowaczka.
Miejsce wykonywania pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
- Pakowanie drobnych artykułów kosmetycznych

Wymagania:
- dyspozycyjność i chęć do pracy
- dokładność i odpowiedzialność
- zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
- prywatna opieka medyczna
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków