Pakowacz/ka - Praca od zaraz- Swarzędz

Miejsce pracy: Swarzędz
Region: Wielkopolskie
Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Z naszej strony zapewniamy:
- umowę o pracę, po okresie próbnym przejście na umowę o pracę bezpośrednio do Firmy
- atrakcyjna stawka godzinowa
- dodatki z tytułu pracy w nocy
- płatne nadgodziny
- weekendy płatne 100%
- pracę od zaraz dla Pań jak i Panów!

Zadania pakowacza to:
- pakowanie form zgodne ze standardami
- pakowanie w kontenerach, etykietowanie, przekazywanie
- przygotowywanie pustych kontenerów potrzebnych do produkcji
- weryfikacja jakościowa (kontrola wizualna) pakowanych wyrobów gotowych i zgłaszanie przełożonemu wadliwych wyrobów gotowych
- uzupełnianie ewentualnego braku komponentów, tj.: taśmy, uszczelek na podległych liniach

Wymagamy:
- jedynie sprawności fizycznej oraz własnego dojazdu do Swarzędza
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji na adres k.orchowska@fallwork.pl
za pośrednictwem portalu

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

Telefonicznie pod numerem 790-790-446

* Oferta pracy stałej

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków