• Kategoria:

    Produkcja
  • Stanowisko:

    Pakowacz
  • Lokalizacja:

    Poznań
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-11-13

PAKOWACZ bezpłatnym dojazdem do pracy

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
East Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ
Miejsce pracy: Poznań Sady.

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie bądź odbieranie towarów,
- sortowanie towarów oraz wykładanie na półki,
- obsługa skanera,
- pakowanie towaru.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stawkę godzinową 15,00 zł brutto
- pracę 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie,
- obiady za złotówkę,
- pracę na 2 zmiany.
- bezpłatny dojazd z miejscowości: Poznań, Gniezno, Kościan, Wągrowiec przez Oborniki, Września, Grodzisk Wielkopolski, Międzychód przez Pniewy, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Konin, Wałcz, Szamotuły, Wronki, Trzcianka, Czarnków, Słupca, Jarocin, Swarzędz.
- pracę w według modułu.

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej, długiego chodzenia,
- ukończony 18 rok życia,
- pozytywne nastawienie do pracy.

Jesteś zainteresowany ofertą pracy? Wyślij CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.
Zachęcamy również do aplikowania przez portal rekrutacyjnarewolucja.pl
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków