Kierowca busa Opole

196 ofert pracy

Handlowiec- kierowca

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 3000 PLN Zakres obowiązków PLX Grupa - jesteśmy grupą zaopatrującą kompleksowo hurtownie i markety budowlane na terenie woj. opolskiego i ościennych. Są to towar

1 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kierowca autobusu

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2400 PLN Zakres obowiązków Praca kierowcy autobusu w transporcie pasażerskim

2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kierowca tira w transporcie krajowym

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Kierowca - konserwator

Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków Kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż. Dokonywanie codziennej obsługi

2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kierowca kat C+E trasa Polska-Holandia

Firma Duvenbeck Sp. z o.o., poszukuje kierowców Kat. C+E, do realizacji zleceń transportowych na trasie Polska-Holadia. Możliwa praca w systemie 3/1. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

kierowca C+E Transport Międzynarodowy

3 dni temu z olx.pl

Od Zaraz zatrudnimy Kierowcę kat B Dostawca

Lillatrans Opolepokaż opis

LILLATRANS OPOLE Poszukujemy do Naszej firmy Mężczyzny w charakterze kierowcy. Zajmujemy się dostarczaniem towarów wraz z montażem sprzętów AGD RTV terenie Opola i Opolszczyzny. Jest to praca dla..

3 dni temu z lento.pl

Kierowca kat. D, B - pobyt w NL/trasy międzynarodowe

3 dni temu z olx.pl

Kierowca kat. C+E Belgia

INTERIMAXpokaż opis

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą..

4 dni temu z lento.pl

Kierowca C+E (RTW/03/17)

Weegreepokaż opis

WEEGREEjest firmą działającą w obszarach Outsourcinguzatrudnienia, Technologii informatycznych oraz Consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność..

4 dni temu z Employsystem

Praca dodatkowa, kierowca, autokierowca, obsługa...

Autokierowca.plpokaż opis

Masz prawo jazdy minimum 5 lat? Szukasz pracy dodatkowej? Lubisz kontakt z ludźmi oraz nowe wyzwania? Jesteś osobą odpowiedzialną i otwartą? Lubisz pracę w godzinach wieczornych? Znasz topografię..

5 dni temu z lento.pl

kierowca międzynarodowy C+E

5 dni temu z olx.pl

Kierowca Opole Pizzeria "Dlaczego Nie"...

5 dni temu z olx.pl

Kierowca kat B , po EU , od pon do pt

5 dni temu z olx.pl

Kierowca C, Belgia

5 dni temu z olx.pl

Konserwator terenów zielonych - Kierowca samochodu...

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2500 PLN Zakres obowiązków Wykonywanie wszelkich prac konserwacyjnych zieleni, przewóz sprzętu, wywóz odpadów na miejskie składowisko odpadów Praca w godzinie: 7-1

6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kierowca kat. C+E

* Praca wózkiem paletowym podczas rozładunku i załadunku towaru * Prowadzenie pojazdu * Codzienna obsługa pojazdu i przyczep * Kategoria prawa jazdy C + E * Staż pracy w zawodzie kierowcy minimum..

6 dni temu z praca.pl

Kierowca międzynarodowy

HSF Logistics Polska Sp. z o.opokaż opis

Przejdź do opisu stanowiska | Przejdź do narzędziPraca* CV* Oferty pracy* Poradnik karieryAPLIKUJESZ NA STANOWISKO KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY.Udostępniając swój adres mailowy wyrażasz zgodę na otrzymywanie..

6 dni temu z monsterpolska.pl

KIEROWCA C+E

Międzynarodowa firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni doświadczonych kandydatów na stanowisko:

6 dni temu z infopraca.pl

Praca na stanowisku MAGAZYNIER - KIEROWCA

7 dni temu z olx.pl

KIEROWCA C E W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM, STAŁE...

Opis stanowiska pracy: * Bardzo atrakcyjne i uczciwe warunki zatrudnienia * Ubezpieczenie grupowe, wczasy „pod gruszą” * Stabilizację – terminowe wypłaty * Zaplecze socjalne podczas wykonywania..

7 dni temu z infopraca.pl

Kierowca - dostawca Opole

8 dni temu z olx.pl

Kierowca C+E (Belgia)

Maintecpokaż opis

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca C+E (Belgia) Obowiązki: Transport euro palet, głównie na terenie Belgii Rozładunek i załadunek towaru w centrali..

9 dni temu aplikuj przez Nuzle

KIEROWCA SILOSA C+E w ruchu międzynarodowym

Vos Logisticspokaż opis

. Naszym pracownikom oferujemy: * Umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej * Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (wysokość podstawy uzależniona od doświadczenia, wysokie..

10 dni temu z infopraca.pl

KIEROWCA C+E w ruchu międzynarodowym

Vos Logisticspokaż opis

. Naszym pracownikom oferujemy: * Umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej * Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (wysokość podstawy uzależniona od doświadczenia, wysokie..

10 dni temu z infopraca.pl

Handlowiec- kierowca

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 3000 PLN Zakres obowiązków Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem hurtowni budowlanych w woj. opolskim i ościennych w towary: zamocowania, narzędzia, ogród, w

11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kierowca samochodu dostawczego. Monter AGD

Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto 2300 - 2700 PLN Zakres obowiązków Odbiór sprzętów z magazyn dostawa wraz z wniesieniem i montażem sprzętów AGD odbiór starego sprzętu. Kierowanie samochodem dos

11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kierowca kat. C – Operator pompy Putzmeister

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Kierowca kat. C – Operator pompy Putzmeister Miejsce pracy: w okolicy miasta Köln (Kolonia), Niemcy Zadania: - Praca..

11 dni temu z lento.pl

Kierowca C+E

11 dni temu z gratka.pl

Kierowca zawodowy Przewóz napojów- Niemcy

Concept Pluspokaż opis

Miejsce pracy: Ahaus, region Nadrenia Północna-Westfalia Zakres obowiązków: • Przewóz napojów Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz: • Prawa jazdy kategorii C + E (kod 95) • Aktualnej karty kierowcy • Aktualnych badań dla kierowców • Dośw

12 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości