Opiekunko wyjedź w nowym roku

Miejsce pracy: Gniezno
Region: Wielkopolskie
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Leverkusen od 10.01 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:
Wiek: 90 lat Wzrost: 180 cm Waga: 85 kg
Senior cierpi na początkową demencję, osteoporozę, artrozę, jest osobą częściowo leżącą – większość czasu spędza w łóżku, ma duże problemy z poruszaniem się - w domu do dyspozycji jest lift oraz wózek inwalidzki. Przychodzi opieka medyczna zakładać rajstopy uciskowe i rozkładać leki. senior cierpi na inkontynencję – używa pampersów. Komunikacja z seniorem jest zaburzona - ma problemy z wymową. Korzysta z okularów. Podopieczny wstaje ok. 10, chodzi spać o 18. Noce przesypia bezproblemowo.
Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopiecznego w ciągu dnia, prowadzi gospodarstwo domowe. W domu znajduje się wózek inwalidzki, lift, łózko pielęgnacyjne z materacem przeciw odleżynom. 2x w tygodniu fizjoterapia + pedikurzystka.
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym, możliwość zrobienia zakupów pieszo + rower do dyspozycji. Dla opiekunki przewidziano wyposażony pokój z TV i dostępem do internetu. Czas wolny ponad 2h dziennie do ustalenia.

zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunko wyjedź w nowym roku
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości