Podobne oferty pracy

Opiekunka Osoby Starszej

pokaż opis

MJ CARE zatrudni opiekunki osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Od kandydatek oczekujemy doświadczenia, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz gotowości do wyjazdu. Oferujemy zatrudnienie..

5 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pani w Dorfen 351

pokaż opis

Pani 81 lat/83 kg/170 cm - początek demencji, inkontynencja, na noc ma zakładane pampersy, wysokie ciśnienie, samotność, sztuczne biodro, porusza się przy pomocy laski lub balkonika. Umysłowo sprawna..

29 dni temu z Nuzle

Praca dla opiekunek/opiekunów w domu starców...

pokaż opis

Miejsce pracy: Dom opieki/dom starców ( okolice Hamburga/ północne Niemcy – SOLTAU, SCHNEVERDINGEN. Czas pracy: max. 8 godz dziennie wg Niemieckiego prawa pracy Dodatki: Dodatek nocny 50%, weekendowy..

64 dni temu z Nuzle

Opiekun/-ka osób starszych ANGLIA

pokaż opis

Opis stanowiska: Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobrze komunikujesz się w języku angielskim? Ta praca jest dla Ciebie! Opiekun/-ka osób starszych Miejsce pracy: ANGLIA Wymagania:..

67 dni temu z Nuzle

Praca dla Opiekuna/ Opiekunki osób starszych-Niemcy

pokaż opis

Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech! Praca na stałe lub na zastępstwo – od zaraz! Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów osób starszych w Niemczech. Oferujemy..

67 dni temu z Nuzle

Pracownik sprzątający praca dodatkowa

pokaż opis

Zatrudnię Panią do sprzątania biur, szatni, łażni, sanitariatów i klatek schodowych, obiekt znajduje się przy ulicy portowej. Praca na umowę zlecenie w godzinach popołudniowych od 15 na około..

78 dni temu z Nuzle

Potrzebna pomoc domowa

pokaż opis

Poszukujemy osoby do wszelkiego rodzaju pomocy domowych (głównie sprzątanie i prasowanie). Mamy 5 miesięczną córeczkę i od czasu do czasu potrzebowalibyśmy również żeby się nią zająć (jeden z..

96 dni temu z pomocdomowa.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości