Pflege Mit Herzen 24

tel: 886-421-341
 • Kategoria:

  Pomoc domowa i opieka
 • Stanowisko:

  Opiekunka
 • Lokalizacja:

  Gorzów Wielkopolski
 • Forma zatrudnienia:

  Inna
 • Rodzaj pracy:

  Inna
 • Data publikacji:

  2017-10-09

Opiekunka we Freiburgu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Region: Lubuskie
Zatrudnimy na umowę zlecenie opiekunkę w miejscowości Freiburg – na 2 miesiące, wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Pani Käte ma 97 lat, 160 cm wzrostu i waży około 81 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, porusza się przy pomocy rollatora bądź wózka inwalidzkiego. Ze względu na podeszły wiek jest osłabiona, jest w pełni świadoma i komunikatywna. Ma inkontynencję, nosi pampersy, noce przesypia spokojnie. Bardzo lubi oglądać telewizję, większość czasu spędza właśnie w ten sposób.
Do zadań Opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pie-lęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto Opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy oraz pilnuje przyjmowania leków przez Panią Käte.
Podopieczna mieszka samotnie w 4- pokojowym mieszkaniu z ogrodem. Dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka we Freiburgu
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości