Opiekunka seniora w Niemczech

Miejsce pracy: Gostyń
Region: Wielkopolskie
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Pulheim.
Podopieczny ma 87 lat, 175 cm wzrostu i waży około 75 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, choruje na Parkinsona, zdiagnozowano u niego początki demencji, ma spore problemy z orientacją przestrzenną. Ma pełną inkontynencję, nosi pampersy. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, porusza się przy pomocy rollatora- na spa-cerach dla bezpieczeństwa korzysta z wózka inwalidzkiego. Noce z reguły przesypia spokojnie, budzi się koło godziny 8:00, opisywany jest jako cicha, spokojna osoba.
Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, zmiana pampersów oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka pomaga seniorowi przy spożywaniu posiłków, przede wszystkim kroi je na mniejsze kawałki oraz spędza z nim wspólnie czas na grach, spacerach, trenuje pamięć seniora. Pomaga również żonie podopiecznego przy prowadzeniu domu- star-sza Pani nadal chętnie gotuje, chodzi na zakupy, jest całkowicie samodzielna.
Starsze małżeństwo mieszka w jednorodzinnym, 110- metrowym domu z ogrodem. Sklepy są oddalone o około 20 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z osobną toaletą. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka seniora w Niemczech
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości