Podobne oferty pracy

Pomoc domowa

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 1100 PLN Zakres obowiązków - Pranie i prasowanie. Wyrób przetworów domowych. Zakupy spożywcze i chemii gospodarczej. Mycie okien i podłóg. Gotowanie posiłkó

Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Pomoc domowa

pokaż opis

Witam. Pomoc domowa od zaraz. Dobre warunki płacy. Więcej szczegółów przez tel. Podaj TYLKO Swój nr.tel. - oddzwaniam

5 dni temu z lento.pl

Opiekunka z prawem jazdy do spokojnego Pana Henricha

pokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko Opiekunka Osób Starszych w Niemczech Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Oferta od 29.06 na 2 miesiące..

12 dni temu z Nuzle

Opiekunka

pokaż opis

Poszukuję Opiekunek Środowiskowych do Walii. Jest to jedna z nielicznych ofert gdzie dojazd do pacjenta jest płatny i liczy się jako godziny pracy, stawka dojazdowa 6.50 funta na godzinę. Jeżeli..

14 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Rozpoczęcie: 04.06.2018 Miejscowość: 27386 Brockel Osoba podopieczna: kobieta Opis osoby podopiecznej: Pani 84 lata, jest osobą leżącą. Ma demencje, obecnie się wyciszyła, jest spokój. Na wysokości..

20 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych do Niemiec

pokaż opis

Firma Unicqo poszukuje Opiekunka osób starszych do Niemiec Opieka i mobilizacja Podopiecznego. Dbanie o gospodarstwo domowe, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, wspólne spacery, organizacja..

25 dni temu z Nuzle

Opiekunka z pr. jazdy do mobilnej Pani Hildegard...

pokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku, ogłasza nabór na stanowisko Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z..

27 dni temu z Nuzle

Opiekun do spokojnego, starszego Pana, od 13.06...

pokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko Opiekun Osób Starszych w Niemczech Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Oferta pracy od 12.06 na 2 miesiące..

28 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości