Opiekunka Osoby Starszej

Miejsce pracy: Hel
Region: Pomorskie

Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Zlecenie od 15.05.2018 na 2 miesiące
Poszukiwana pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, czynnym prawem jazdy i doświadczeniem w opiece w Niemczech – zlecenie w Werne
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:
Wiek: 92 lat Wzrost: 174 cm Waga: 64 kg
Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim, wymagana jest pomoc w transferze, korzysta także z rollatora. Stan psychiczny lekko apatyczny, zdarza mu się zapominać, jest wycofany. Cierpi na częściową inkontynencję, korzysta z kaczki i pieluchomajtek. Ma zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną. Cierpi na demencję, nadciśnienie, osłabienie, chorobę wieńcową serca i zaburzenia rytmu serca. Nie ma diety, przychodzi Pflegedienst 2x dziennie by podać leki, założyć rajstopy uciskowe oraz wykąpać podopiecznego. Senior ma problemy ze słuchem, wzrokiem i mową. Ma problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy.
Obowiązki:
opiekun /-ka nadzoruje seniora w czynnościach dnia codziennego, pomaga w higienie i pielęgnacji ciała, zmianie podkładów, transferze, w razie potrzeby wstaje w nocy; prowadzi gospodarstwo domowe – pierze i organizuje czas wolny seniorowi. W domu znajdują się potrzebne sprzęty – Wózek inwalidzki, rollator, lift wannowy, krzesełko toaletowe, łózko pielęgnacyjne, babyphone.
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu domu dwurodzinnego – w drugim mieszkaniu jego syn z żoną i dzieckiem. Możliwość zrobienia zakupów 20 min pieszo od domu. Dla opiekuna/-ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu.
Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.

Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka Osoby Starszej
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości