Opiekunka osoby starszej

Miejsce pracy: Gniew
Region: Pomorskie

Firma Pflege mit Herzen oferuje pracę dla opiekunek na podstawie umowy zlecenie. Praca dla pani od zaraz na 2 miesiące w Karlsruhe – wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:
Wiek: 92 lat Wzrost: 165 cm Waga: 80 kg
Podopieczny cierpi na nadciśnienie tętnicze, jest osłabiony ze względu na wiek, cierpi na częściową inkontynencję. Ma problemy ze słuchem i wzrokiem – nosi aparat słuchowy i okulary. Stan psychiczny klarowny – nie ma demencji ani Alzheimera. Porusza się samodzielnie przy asekuracji laski. Przyjmuje środki nasenne, sporadycznie zdarza mu się samodzielnie wstać w nocy (1x).
Obowiązki:
opiekunka nadzoruje podopiecznego w ciągu dnia, senior samodzielnie przeprowadza higienę ciała – wymagana jedynie asekuracja, należy mu pomóc przy zmianie podkładów. Do obowiązków opiekunki należy głównie prowadzenie gospodarstwa domowego.
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w domu wielorodzinnym, sklepy osiągalne pieszo ok. 30min drogi (dlatego wymagane jest prawo jazdy), dla opiekunki osobny pokój + TV, możliwe połączenia do Polski (10E/msc). Czas wolny 2,5h dziennie po ustaleniu z rodziną.
Zaintresowane panie zapraszam do kontaktu
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości