Podobne oferty pracy

Super oferta! Opiekunka osób starszych, 1300...

pokaż opis

Zatrudniamy na warunkach niemieckich (składki zdrowotne, emerytalne i rentowe są odprowadzane przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru..

4 dni temu z Nuzle

Gospodarstwo Agroturystyczne zatrudni Gospodyni...

pokaż opis

Zatrudnimy Panią do pracy w Gospodarstwie Agroturystycznym.Zakres prac:- sprzątanie- gotowanie- ogólna pomoc przy prowadzeniu agroturystykiZapewniamy:- wynagrodzenie 2500-3000zł- ciekawą pracę w

6 dni temu z gumtree.pl

SPRAWDZONE ZLECENIE - OPIEKA NAD SENIORKĄ WE...

pokaż opis

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki na zastępstwo do podopiecznej przy balkoniku w miejscowości Freiburg TERMIN WYJAZDU: 30.06. PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta: 79 lat, 155 cm, 85 kg Choroby:..

16 dni temu z Nuzle

WYKWALIFIKOWANA OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH 1300...

pokaż opis

Pflegehelden jako jedna z największych niemieckich agencji zatrudniających personel do opieki nad osobami starszymi, we współpracy z polskimi Partnerami poszukuje wykwalifikowanych opiekunek i opiekunów..

23 dni temu z Nuzle

Praca w roli opiekunki dla pana Petera

pokaż opis

Podopieczny jest cukrzykiem oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. Senior stoi samodzielnie, jednak przy chodzeniu potrzebuje pomocy, poza domem korzysta z chodzika. Do..

69 dni temu z Nuzle

Opieka osób starszych Niemcy

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Zlecenie od 21.04.2018 na 1 miesiąc Poszukiwana pani z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece..

76 dni temu z Nuzle

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim dla...

pokaż opis

Osoba do opieki: Pan Bruno Wiek: 91 lat, Waga: 86 kg, Wzrost: 178 cm wzrostu. Miejsce zlecenia:okolice Hanoweru Stan podopiecznego:Pan mieszka z żoną, jednak ona nie wymaga opieki. Senior potrzebuje..

93 dni temu z Nuzle

Opiekun doroslych mobilny w Anglii - od £1900...

pokaż opis

O naszej firmie Care By Us Ltd firma z Wielkiej Brytanii, zlokalizowana niedaleko lotniska Londyn Stansted świadcząca usługi opieki nad osobami starszymi i niepelnosprawnymi w ich domach oraz w domach..

96 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości